eSERVICE NFC

האם אתה זקוק למידע נוסף?

  Parcours de ville de Confolens
  Mairie de Confolens
  Place de l'hôtel de ville
  16500   Confolens

  טל.   +33 5 45 84 01 97

  דוא"ל:   tourisme@cc-confolentais.fr

  אתר אינטרנט:   http://www.mairie-confolens.fr/fr/

Confolens ההיסטוריה

  המורשת העשירה

היסטוריה של סן ז'רמן דה-Confolens

St-Germain והטירה שלה

סיור רגלי

מרכז העיר ההיסטורי

קצות Goire

Saint Michel

Fontorse

סנט ברתלמי

בית משפט השבילים Blossac לבית משפט שלום

סן-ז'רמן-דה-Confolens

אירועים

ימי שישי בקיץ

שווקי חקלאים

פסטיבל המוזיקה

העיר Confolens

(Ville de Confolens)

  Confolens היא עיר רוויה בהיסטוריה. לשומרה, הכנסיות הרומנסקיות שלה, בתי מחציתו עץ וארמונות הרבים הם התכשיטים. בפינת כל רחוב, את ההיסטוריה העשירה של Confolens כתובה באבן. מאז 2008, הקהילה של עיריות של Confolentais כוללת תווית הלאומית: אמנות והיסטוריה. תווית זו מכירה במורשת העשירה Confolentais (ארכיטקטורה, נוף, זיכרון מקומי, אמנות עכשווית ...). סיורי תגלית של העיר Confolens וConfolentais מתקיימים בקביעות בחברת מדריך טיולים המורשים על ידי משרד התרבות (על ידי הזמנה במשרד התיירות של Confolentais). במהלך הביקור שלך, לקחת את הזמן כדי להסתובב ברחובותיה של העיר. הפנלים מודבקים בניינים המדהימים יכיר לך את הארכיטקטורה וההיסטוריה של Confolens. סיור יעזור לכם לגלות את נפלאות העיר בקצב שלך.

Confolens - נקודת GPS

(Confolens - Point GPS)

הסכר על באיסואר

(Le barrage sur l'Issoire)

  הסכר הוא חלק מיישום של רשת אספקת מי השתייה של האוכלוסייה. ואכן, על מנת לספק לתושבי Confolentais, היה צורך להיות שמור מים חשובים. באיסואר התבררה המקור היחיד מספיק כדי לעמוד ביעד זה. איגוד המים ואז הוא הורה על בניית סכר אשר הושתל אל הבית הישן שנקרא Charraux, במיוחד באתר של טחנת Grist ישנה. נבנה בין השנים 1970 ל -1971, הסכר הביא כמה הפקעות, למלא את משבצות הגדה השמאלית של באיסואר ובניית תחליף בדרך של הכביש במולדת הישנה. 15 מ 'גבוה 67,5m ארוך, הוא מספק מי שתייה ל -19 עיריות במגזר.

מלון Dassiers des Brosses

(L'hôtel Dassier des Brosses)

  האחוזה נבנתה ב- 1775 בקירוב על ידי, יואכים Brosses des Dassiers ראוי לציון. נבנה בין החצר וגינה על פי התקן, הבניין, לעומת זאת, נאלץ להסתגל לבניינים קיימים. התאמה זו גורמת לחוסר סימטריה בחזית וצירי לקזז בין השער לפורטל. נמכר כנכס לאומי במהלך המהפכה, בו נמצא בית המשפט ותת-משטרת המחוז. המטה של ​​העירייה מאז 1867, הבניין הועמד לתקני נגישות בשנת 2012. המדרגות שלו עם מעקה הברזל שלה, הוא בניין לשימור.

את מקומו של בניין העירייה והאולמות

(La place de l'hôtel de ville et les halles)

  בשם המקום של כרייה בעבר, הרבוע של גודל קטן יותר מאשר היום ברך את השוק באולמות. הם היו בין בית מרקחת ובשמים. במקום זאת קבלה את שמה וצורתה הנוכחית במאה התשע עשרה. שיפוץ זה מבוסס על הבנייה של אולמות החדשים, החלפה חסר 1830. עדותו של ארכיטקטורת מתכת ישנה, ​​אולמות Baltard ההשראה האלה נבנו בין 1892 ו- 1894 על תוכניותיו של האדריכל Wiart. אזור מרכזי זה הוא בלבם של אירועים שונים.

כנסיית סנט מקסימה

(L'église Saint Maxime)

  כנסיית סנט-מקסימה, שהוזכר במאה העשירית הייתה המקום המושב של מנזר הצמוד למנזר של Lesterps. פורטל סגנון לימוזין הוא החלק העתיק ביותר של הבניין. המאה שלוש-עשרה יום, זה מורכב ממספר גלילי קשת השבורה מונחים על משקוף מעוטר בווים וסמוכות. פרט לחדר תשמישי הקדושה מהמאה השש-עשרה, הכנסייה נבנתה מחדש בחמש-העשרה ובמיוחד המאה התשע-עשרה. הכומר Blaudy פיקח על עבודתו של המגדל, הקמרון של האולם והדלת הצפונית שימוש חוזר האבנים של כנסיית סן מישל, נהרסו באותו הזמן.

האחוזה של הרוזנים

(Le manoir des Comtes)

  נבנה בין 1490 ו 1520, האחוזה מורכבת ממספר מבנים פרושים לאורך הרחוב של השמש וGoire. המיקום האסטרטגי זה תופס מאפשר לו לשלוט בגשר Goire וrue du Soleil, Grand'rue מימי הביניים. מכונה בטעות מנור של הרוזנים, הוא נמצא למעשה גובי מסים של מגורים. זה מתאפיין במסגרות רבות שלה המגולפות בסגנון רנסנס. שער עיר, השער Goire היה סמוך למגדל המרובע. עכשיו איבד, זה עקבות גילוי של קריעה נראית על קיר.

ביתו של דוכס Epernon

(La maison du duc d'Epernon)

  הבית הזה-עץ מחצית המאה החמש-עשרה, הממוקם בעורק הראשי מימי הביניים, הוא אחד מהסמלי ביותר של העיר. הפונקציה של הבניין נשארה בגדר תעלומה, וכמה השערות היו: סחר פונדק במלח כביש, וכו 'הבית נקרא על שמו האגדה המקומית של דוכס Epernon. זה אומר ששינה 1619, הדוכס היה ביחד 300 רבותיי להכין את הבריחה של מארי דה מדיצ'י, נכלאה על ידי בנו המלך לואי XIII בטירת בלואה. לשתיים במאה השבע עשרה, זה עכשיו שייך במלואו לעירייה.

הגשר הישן

(Le Pont Vieux)

  בימי ביניים, הגשר הישן הוא הגשר היחיד לחצות את וינה. זה אולי מהמאה השלוש-עשרה ומחליף את הצליחה התממשה ליד הדלת באותו השם. במקור זה היה מצויד בגשר ושלושה מגדלים מבוצרים: מגדל סנט-מקסים, המגדל של התור שלי וסנט ברתולומיאו. המגדלים האלה, מאוד נפגעו, נהרסו בשנת 1777 כדי להקל על התנועה. עד שינה 1849, כאשר בנייה של Neuf Pont, הוא התמקד זרימת סחר. הולכי רגל היום, גשר ישן ושלושת המגדלים שלה נעלמו חסרות הסמל של העיר.

מלון Dassiers מברשות - GPS Point

(L'hôtel Dassier des Brosses - Point GPS)

מקום העירייה והאולמות - GPS Point

(La Place de l'hôtel de ville et les halles - Point GPS)

סנט מקסים - נקודת GPS

(L'église Saint Maxime - Point GPS)

האחוזה של הספירות - GPS Point

(Le manoir des comtes - Point GPS)

ביתו של דוכס Epernon - GPS Point

(La maison du duc d'Epernon - Point GPS)

הגשר הישן - GPS Point

(Le pont vieux - Point GPS)

טחנת Goire

(Le moulin du Goire)

  הנוכחות של טחנה לאורך Goire תעיד במאה השמונה עשר. הבניין הנוכחי שתחילת מצידה של המאה התשע-עשרה. זה היה במקור טחנת שיזוף יומר בטחנת המאה התשע-עשר נפט (לפתית ואגוזים). נבנה על הישג יד Goire מספק חשמל לגלגל ולנסוע אבן המשחזה בפנים. הטחנה פעלה עד 1960, כאשר הוא מופק שמן פעמיים בשבוע. זה הטחנה רק בשטח עדיין מחזיקה הגלגלים שלו, שהופך אותו יוצא דופן. יש גם חומרים אופייניים לטוחן.

טחנת Goire - GPS Point

(La moulin du Goire - Point GPS)

הצינוק

(Le donjon)

  יש לשמור על מעמדה דומיננטית על הצוק הסלעי הפרדת Goire וינה. כיכר בתכנית, שנבנה במאה האחת עשר או שנים-עשר. סמל זה של כוח כבר נצור שוב ושוב על ידי רוזני החודש המארס, שבוזון III, שמת ברגליו ב1091. בחורבות מן המאה החמש עשרה, לעומת זאת, זה נעשה על ידי כוחות פרוטסטנטים ב1568. שער עיר, סן מישל שער, היה בקרבת מקום. הוא נהרס בשנת 1790 אבל עדיין יש מגדל עגול שנבנה בבית. הצינוק כעת נשמר על עשרה מטרים.

המחלקה

(La salle ou porte de ville)

  נבנה במאה השלוש עשרה, היכל המשפט היה בcastrale הריון או Castrum. שלה חזית מלוטשת מאוד מתאפיינת בשני מפרצי תאום קטנים בקומה 1 שהאירה את החדר המוקדש לאלוהים. החדר בקומת הקרקע, אולם ההרכבה, כבש את הפונקציה השיפוטית. דלת קשת מחודדת מחוברת לחדר. זה נקרא בדרך כלל שער עיר בזמן שהוא בעצם דלת המקשרת Castrum לעיר. הדלת יש חתיך, פתיחה מעל המעבר להגן על הכניסה על ידי זריקת אבנים על אויבים.

הצינוק - GPS Point

(Le donjon - Point GPS)

האולם או שער עיר - GPS Point

(La salle ou porte de ville - Point GPS)

את מקומו של Fontorse

(La place de la Fontorse)

  את מקומו של Fontorse או מזרקה משתפך, על שמו של המזרקה במרכז. העיד מן המאה החמש עשרה, המזרקה מקבלת צורתה הנוכחית עד המאה התשע-עשרה. בשל מיקומה על נתיב הסחר ברחובות העיר, והמקום הומה אדם מאז ימי הביניים. Mansions ופונדקים עתיקים הגובלים בכיכר לשקף את חשיבותה בהיסטוריה של העיר. הוא מאבד את הדומיננטיות שלה במאה התשע עשרה לאחר הקמת Neuf Pont והעקירה של ציר מסחרי. עכשיו יש לו פונקצית מגורים.

המנזר של קלריסה הקדושה

(Le couvent des Clarisses)

  המנזר של קלריסה הקדושה, שנבנה בשנת 1638, הוא המנזר השני שהוקם Confolens. האחיות לתמוך בחינוך של בנות מ1,658 עד המהפכה. בשנת 1792, העירייה מעבירה לבית החולים בבניין. בסוף המאה התשע-עשרה, הודות למורשת של משפחת Labajouderie, בית החולים מורחב, שופצו והשם Labajouderie בית חולים. זה עבר לבניין חדש ליד הברכה טרום בית האבות באפריל 2015. העושר של הבניין הוא הקפלה שלה. בנוי סביב 1675, יש לו מאה השבע-עשר ברשימת האנדרטה היסטוריק.

הרחוב של Ansac דלתות

(La rue des Portes d’Ansac)

  בימי ביניים פרבר זה של העיר היה מחובר לקהילה של Ansac-sur-Vienne, ומכאן ההתייחסות לAnsac בשמו. רחוב זה מורכב בעיקר מבתים של בורסקים או סוחרים ומאופיין בהרבה חזיתות מעץ הממוסגרות של מאות השש-עשרה ושבע-עשרה. לייבלי בימי ביניים, ברחוב של דלתות Ansac הידועות כרחוב של Sun ירידה בפעילות בשל בניית Neuf Pont והשינוי של כבישים. אחד משערי העיר של אזור סנט ברתולומיאו היה בצומת של הדרך לטינית.

הנח לה Fontorse דה - GPS Point

(La Place de La Fontorse - Point GPS)

המנזר של קלריסה הקדושה - GPS Point

(Le couvent des Clarisses - Point GPS)

רחוב Ansac דלתות - GPS Point

(La Rue des Portes d'Ansac - Point GPS)

כנסיית סנט ברתולומיאו

(L’église Saint-Barthélemy)

  נבנה במאה השתים-עשרה, הכנסייה היא מקום מושבו של מנזר הצמוד למנזר של Lesterps. מסירותו לסנט ברתולומיאו, קדוש פטרון של בורסקים, מעידה על החשיבות של עיבוד עורות באותה השכונה. האולם והפורטל נראים רומנים, הקפלות הצדדיות מהמאה החמש-עשרה והמגדל הועלה לאחר 1630. עם בניית קירות השכונה אחרי 1469, הכנסייה נמצאת מחוץ לחומות. עד 1840 בית הקברות של הקהילה נמתחו בחצר הקדמית שלה. האזור מאז פיתוח מחדש וכיכר על שמו של חבר פוש אקי.

תחנת הרכבת

(La gare)

  נחנך בשנת 1887, תחנת Confolens היא בצומת הרכבת שהוקמה על ידי הקו Roumazières- Le Vigeant והקו המחבר Confolens Mairat הקטן באנגולם שבמפיין-מוטון. התחנה בנויה על טופס סטנדרטי שהונפק ברמה הלאומית: גוף מרכזי לרצפה, שני אגפים בקומת הקרקע ושימוש בחומרים שאינם מקומיים, כגון צפחה. התחנה, שננטשה במחצית השנייה של המאה העשרים, היא כיום בשימוש על ידי איגוד רנט לימוזינה הרכבת לפעילות Vélorail והרכבת התיירותית שלה.

כנסיית סנט ברתולומיאו - GPS Point

(L'église Saint Barthélémy - Point GPS)

התחנה - GPS Point

(La gare - Point GPS)

תת-משטרת המחוז

(La sous-préfecture)

  בהקמתה בשנת 1800, יש לו את תת-המשטרה המחוז לא בניין. הוא שוכן בתורו ברחוב GIBOUIN תיאופילוס, הכומר של אזור סנט מקסים, מלון Dassiers מברשות ומקום Fontorse. זה לא היה עד 1840 באיחור שהמחלקה קונה קרקעות ולהתחיל בבניית בניין ייעודי. תת-משטרת המחוז בנויה על תוכניותיו של אב פול אבדי בסגנון ניאו-קלסי ונחנכה בשנת 1852. התקנת צד Saint-רתולומיאו מאפשרת איזון כלפי מול סן-מקסימה, שכונה היסטורית במקום הפעלת כוח.

Pont Neuf

(Le Pont Neuf)

  בניית גשר חדש מעל וינה מוזכרת כבר בשנים 1845 לשפר את זרימת תנועה ובטיחות בעיר. תשתית זו נבנתה בין 1848 ו- 1849, כחלק מהסדנאות הלאומיות; זה משלים את השבילים מתקני Blossac ורחובות ברחבי שכונת סנט מקסימה. Pont Neuf נקרא גם גשר Babaud Laribière, במחווה לחסות, סגנו ואחרי מושל רנט. בנייתו השתנתה באופן קיצוני תנועה זורמת ונשארה עד היום נקודת המעבר דו-סטרית בלבד של וינה.

המנזר של Récollets

(Le couvent des Récollets)

  נבנה סביב שינה 1616, המנזר של נזכר הוא ראשון משלושה מנזרים שהודיעו על הרפורמציה הנגדית (או קתולי כיבוש מחדש) Confolens. הוא ממוקם מחוץ לחומות שכונת סן-מקסימה, באזור ירוק. קונסולי מימון בנייתה, כמו גם זה של התפילה ב1622. סגור למהפכה, monastory הפך לבית סוהר לנשים בשנת 1793, ואחריו בית ספר תיכון ומכללה מהשינה 1808. המנזר לשעבר מברך עמותות משרדים היום כגון פסטיבל של Confolens. הקפלה הוסבה לקולנוע בשנת 1919.

בית הדין

(Le Tribunal)

  הפרויקט הראשון שתחילתה לבית משפט לשנת 1865. בתקופה זו, זה שחזה להפוך את מברשות משפט Dassiers מלון אבל זה נרכש על ידי העיר דוחפת את המחלקה להורות בניין חדש. בית המשפט זה נמצא לאורך הכביש לימוז ', שהוא בנוי על תוכניותיו של האדריכל המחלקתי Dubacq ונחנך בשנת 1868. בית משפט כפי שרבים, יש לו חזית הניאו-קלאסית מאז אזכור העתיק של סגנון אדריכלי זה קשור במושגים של סדר וצדק . הבניין כבר מחדש מאז סגירתו של בית המשפט בשנת 2010.

תת-משטרת המחוז - GPS Point

(La sous-préfecture - Point GPS)

הגשר החדש - GPS Point

(Le pont neuf - Point GPS)

Récollets - GPS Point

(Le couvent des Récollets - Point GPS)

בית המשפט - GPS Point

(Le tribunal - Point GPS)

הטירה של סן ז'רמן

(Le château de Saint-Germain)

  הטירה ממוקמת על שלוחה סלעית בנקודת המפגש של וינה ו באיסואר. הפריטים העתיקים למן המאה השתים עשרה עם עמדת השמירה רומנסקי הישן. זה היה חלק של מחוז של Marche ושימש מאחז מול Confolens ו Chabanais קאונטי. זה נוהל על ידי משפחות חשובות כגון Rochechouart-Mortemart או Sennecterre. הטירה כפי שאנו מכירים אותה היום התאריכים מהמחצית הראשונה של המאה השש עשרה, תחת הנהגתו של מכוניות des Perusse המשפחה. הטירה הותקפה ונלקחה על ידי החיילים הפרוטסטנטים בשנת 1570. כאשר נמכרת כרכוש לאומי בשנת 1793, הוא ניטש כבר במשך כמה שנים. אנטואן סילבן פרבו-Dumarais, הבעלים של התחום Boisbuchet, קנה את הטירה במאה התשע עשרה מוקדם, והפיכתו במחצבה, אשר באופן משמעותי מדרדרת באתר. במהלך המאה תשעה-עשר, הוא הופך להיות רכושם של כוהני סן ז'רמן ואגודת Diocesan של Charente בשנת 1937. זה לא היה עד 1970 ואת ההתערבות של ידידי טירת סן ז'רמן אל החורבות התייצב . העמותה מדי שנה מאורגנת פרויקטים התנדבותיים dévégétaliser לאתר ובחזרה קירות ככל האפשר. קהילת Commons של Confolentais הופך בעלים של הטירה בשנת 1995 והוביל את חורבות התגבשות קמפיין גדולות האחרונות בין שנתי 1998 ו 1999. הטירה, עם המבנה המרכזי שלה וארבעת מגדליה, יוצר ריבוע במרכז הנמצא בג"ץ. קרקע הרכובה מתחברת בג"ץ בחצר המשק. הוא נמצא בחצר התחתונה כי הוא השער אל המרתפים. האתר רשום כמו המונומנטים ההיסטוריים מאז 1925.

הטירה של Partoucie

(Le château de la Partoucie)

  מעוזה של Partoucie (מאוית גם Pardoucie) היה על הגדה השמאלית של וינה. הוא כבר היה קיים במאה החמש שייך למשפחת Perdoux. באותו זמן, הטירה הייתה מבצר מרובע עם מגדלי פינה, מוקף חפירים ונגישים ידי גשר. ב- 1615 בנחלה חזרה ג'יהאן Pastoureau של ורי. במאה השמונה עשרה, הבעלים החדש פרנסואה לגראנז מגולח הטירה לבנות מבנה מרכזי חדש. Confolens טאנר סוחר זה נכנס האצולה ידי רכישת מועצת המלך. בשנת 1790, הקהילה של Négrat מוסר והמקום נקרא Partoucie הוא חלק של עיריית סן-ז'רמן-דה-Confolens. בשנת 1825, עדיין להבחין קדסטר המגדלים בפינה השני מצפון לחפיר. הטירה מורכבת היום של הבית הנוכחי, יציבה אסם. בניין ימי הביניים, נותר רק בסיס של המגדל צפונית חפיר עתיק נוכחי משלושה צדדים של המתחם.

כנסיית סן-וינסנט

(L'église Saint-Vincent)

  אזכורי 1185, כנסיית סנט וינסנט הייתה חלק של הטירה היה סגור בקירות. זה מקובל לראות בו הישן Chapel. עם זאת, מחקר שנערך לאחרונה נוטה להפריך את הרעיון הזה ובמקום לשקול ככנסייה ומשמש הן את האל ואת המשפחות האריסטוקרטיות שחיו בסמיכות במחוז הטירה. היא תהפוך הכנסייה הקהילתית בעיר לכל תושבי הכפר במחצית הראשונה של המאה שש העשר עם בניית המצודה החדשה. תכנית הצלב היוונית שלה ופשטות קיצונית מבחינת תפאורה ופתחים לעשות הכנסייה הייחודית של סנט וינסנט Confolentais. ציורי הקיר שהיו שם יש לצערי נעלם. מגדל הפעמונים, הבנוי על מעבר בית הרוחב, נהרס ואז התאושש לרמה מתחת לרמה המקורית. במעבר, הכיפה הישנה על תליונים הוחלפה במועד לא ידוע על ידי מסגרת עץ. בפנים אפשר לראות מספר מרכיבים מדהימים: המצבה של אביר (השקעה חוזרת) מעוטר כתר patté, חנית חרב; אנדרטת מלחמה הבינה ידי האמן ז'אן לימוזין Teilliet. הכנסייה יש את ההבחנה של תמיד שיש הקברים המצורפים הרוחב ואת האפסיס.

הגשר מעל Vienne

(Le pont sur la Vienne)

  מועדי גשר מן המאה השתים עשרה. לפני בנייתו, חציית וינה היתה על ידי פורד הממוקם האי Sainte-מדלן. הוא מודד כ 115 מטר והוא מורכב תשע קשתות. הקשת השביעית (ספירת Sainte-Radegonde) נראית יותר אחרונה מאז נבנה באבן גיר בעוד שאר הגשר מהגרניט. היא עשויה להיות מוחלפת גשר-מתקפל. אנחנו יכולים גם להניח, לאור מיקומה האסטרטגי, הגשר גם צויד מגדלי הגנה כגון הגשר הישן Confolens. בכל מקרה, הוא היה מצלצל הגשר לפעול באמצעות הטלת מסים על תנועה מסחרית. בשנת 1882, עבודה משמעותית הביאה מיישור סוללת דורבנות, אובדן מחסה מעל השלוחות; פילוס הרצפה התקנת מעקות מתכת. זה נותר נקודת המעבר היחידה של וינה סן ז'רמן.

מתחם הירידים

(Le champ de foire)

  העיירה נספרה מספר ירידים במהלך ההיסטוריה שלה. מתחם הירידים הראשון, למסחר בבקר, היה ממוקם ליד המחצבה ליד השער העתיק Marchedieu. אבל היריד הוא צפוף מדי לאורך זמן. העירייה מחליטה לרכוש קרקעות קץ וינה, הירידים הנוכחיים, 1 ביולי 1858. ביום זה, בירידים של סן ז'רמן היו פופולריים מאוד ומשכו קהל רב ב -8 בכל חודש. לכן היה צורך למצוא קרקע מתאימה יותר כדי להתאים אותם. בסוף כל הופעה, חיות הובלו על ידי קו הרכבת בין Confolens כדי Roumazières ואת האי Jourdain דרך תחנת סן-ז'רמן-Lessac. ירידי ירד ב -1930, מוביל לניכור של קרקע בשנת 1935. בסופו של דבר זה הפך אזור שינה בשנת 1974. עכשיו זה בלב של פסטיבלי כפר הגדולים, כמו חג ה -1 במאי.

בית העירייה הישן

(L'ancienne mairie)

  המקום ממוקם Teilliet ז'אן, העירייה לשעבר אכלס בית שמתוארך מהמאה השש עשרה. בשנת 1825, הבית הזה שייך לד"ר Peyrot, הרופא Confolens. העירייה קנתה אותו ב -1862 כדי להקים את הכומר שם. אבל הכומר סרב להתיישב והעירייה ובסופו של דבר משאירה אותו לבית הספר של בנות הקהילה של האחיות של פרובידנס. בית הספר נשאר שם עד 1904. לאחר שבית הספר נסגר, הבית משמש כמקלט הודעת דיור. זה נכבש על ידי העיר מאז 1920. מאז הקמתה של העיר החדשה של Confolens, נצחיות העירייה להאציל הועברה בניין הדואר. קומת הקרקע של הבית מאוכלס כיום על ידי יוצרי חנות. חדרים בקומה שניים ישמשו ועידות חלל תצוגה.

הקפלות של סן ז'רמן

(Les chapelles de Saint-Germain)

  בכפר היו כמה קפלות בהיסטוריה. סנט אנתוני קפלה כבושה לגבהים של Bellevue; ברשותה קברות. זה נחשב מלכתחילה פולחן בכפר. הקפלה ובית קברות שימשו XVIIIIth המאה, כאשר נחרב בית התפילה. עוד קפלה, הקפלה של סנט אן, הייתה ליד הגשר של באיסואר. זה יכול לצאת מן המאה החמש עשרה או השש עשרה. הוא נמכר כרכוש לאומי בשנת 1795 או 1796 קירותיו שימשו יסודות לבניית בית. עדיין להבחין ברחוב לדחוק את הדלת של הקפלה עם פירס הגיר שלה Pressac. קפלה שלישית ממוקמת ברחוב הכפר הישן Chapel. אף מילה, הוא מוכר על ידי הדלת שלו ושני חלונות מכוסים לבן בצורה חצי עיגול (פתחים אלה נמצאים כעת חומה). קפלה רביעית, Notre-Dame-de-la-Pitié, מצוטט הטקסט וממוקמת ליד באיסואר אבל כל ודאות היא הוקמה. לבסוף, הקפלה החמישית של הכפר היא הקפלה של האי Sainte-מדלן.

בתי ספר הישנים

(Les anciennes écoles)

  מבנים אלו, אשר נמצאים על בטאבו של שנת 1825 נרכשו על ידי העירייה בשנת 1883 ושינה באופן משמעותי להתקין את ראש העיר ואת בית הספר. בניין העירייה היה ממוקם בחלק הצפוני של המבנה ובית הספר בחלק הדרומי; מדרגות חיצוניות שמשו תיחום בין שתי הפונקציות. בית הספר כלל חדר אחד, דיור עבור המורה בנספח. בחלק האחורי היו שני קורסים, חצר מקורה וגינה. במקור מעורב, הספר הפך בית ספר לבן בשנת 1912. מועצת העיר מצידה עזבה את הבניין הצפוני בשנת 1920 ועברה למקום הביתה ז'אן Teilliet. בית הספר נסגר בשנת 1978. מאז הוסב חדר מפלגה.

מחצבת הגרניט בכניסה הדרומית

(La carrière de granit à l'entrée sud)

  מחצבת גרניט הייתה ממוקמת בכניסה הדרומית של הכפר והחלה תנוצל בשנת 1920 גרניט מפורסם נכרת שם כוח המשמש ניטל וקרנות. קריירה מועסקת כוח עבודה גדול לתוך 1970 אבל זה התעמת עם שתי בעיות: הראשונה זה היה מוגבל ב הארכתה בשל מיצובה, הפעולות האחרות שנוצרו מטרד עבור תושבי העיר. לפיכך ננטש. יש קריירה אחרת בעסק: קריירת Négrat על הגדה השמאלית של וינה. קריירה שלישית נמצאה בקצה הצפוני של הכפר.

Roc Branlant

(Le Roc Branlant)

  רוקי הסלע מוקם לאורך באיסואר, על הגדה הנגדית של כביש הסכר. הסלע הוא מתרפק על הצמחייה, מה שהופך את זה קשה לראות באביב ובקיץ. על פי האגדה, רוקי Roc נע בחצות בערב חג המולד.

ליסה דלאק

(Lise Dellac)

  יום שישי, 7 ביולי - ארנס קריבליר - 8:30 - 1 אירו פולק

דונדה

(Duende)

  יום שישי 21 יולי - Arènes Crevelier - 20h30 - 1 אירו מוסיקה לטינית

Akan Khelen

(Akan Khelen)

  יום שישי 28 יולי - ארנס קריבליר - 20h30 - 1 אירו הבלקן נוודים מוסיקה

רעיון

(Ideo)

  יום שישי, 4 באוגוסט - Arènes Crevelier - 8:30 - 1 אירו פופ צרפתי, רגאיי, פופ

תומאס סרודי

(Thomas Sarrodie)

  יום שישי, 11 באוגוסט - Arènes Crevelier - 8:30 - 1 יורו בלוז רוק

מפיק השווקים

(Marchés de producteurs)

  קניות וטעימות מקומיות של מוצרים מקומיים באווירה משגשגת. חמישי 6 ו 20 יולי על המקום אנרי קורסאגט חמישי 3 ו 17 אוגוסט בשעה Les Roches Bleues

פסטיבל מוזיקה

(Fête de la musique)

  יום רביעי 21 ביוני Ferme Saint-Michel וסביבותיה תוכנית 9h30 - 10h15; 10h30 - 11h15 חזרות פתוחות של הסדנאות למוסיקה של IME שבו מנהלי בתי הספר של Confolens שרוצים אותם יכולים לבוא ולשתף רגע מוסיקלי 14:00 - 15:00 pm siesta מוסיקלית בחוץ. בהמראה מיידית, בטרנסאטלנטית, למדינות חלומות מוסיקליים ומוזיקה של העולם עם נחיתה רכה מובטחת ... 15h - 16h30 אנימציה מוזיקלית, סדנאות יצירה, פתוחה לכל, מאורגנת על ידי צוות של אנימציה של קבלת הפנים של הפנאי של המרכז סוסיו-תרבותי דו קונבולנטיס 17h - 18h30 אנימציות מוסיקליות / מבחן עיוור 18h30 - 19 שעות 19:00 - 19h45 EDM עם מישל Mathé ופול גרולייה (כיתות אקורדיון כרומטית ודיאטונית) 20h - 20h30 הנגנים של גרבו באודו 20h30 - 9:15 pm פתוח 9:30 - 23:00 לאס Gabachas de la Cumbia (Cie O Kazoo של פויטייה) - Cumbia, חטיפים באמריקה הלטינית - חטיפים קבורה - גיוון - כולם - Participative

אירוע

בעית התרגום?

Create issue

  יישומי אינטרנט שפותחו על ידי www.delenateagency.com
שירות מסחרי
דואר OfficeNFC EIRL צרפת
jpverger@e-officenfc.com
טל ': +33 6 86 89 70 77
www.e-officenfc.com

  המידע הכלול בדפי האינטרנט של eRESTAURANT NFC מקבל שום סוכנות Delenate חברה. למידע נוסף אנא פנה לתנאים באתר שלנו www.e-restaurantnfc.com