eSERVICE NFC

Необхідна додаткова інформація?

  Parcours de ville de Confolens
  Mairie de Confolens
  Place de l'hôtel de ville
  16500   Confolens

  Тел.   +33 5 45 84 01 97

  Електронна пошта:   tourisme@cc-confolentais.fr

  сайт Веб:   http://www.mairie-confolens.fr/fr/

Історія Confolens

  Багату спадщину

Історія Сен-Жермен-де-Confolens

Сен-Жермен і його замок

Прогулянка

Історичний центр міста

Краю Goire

Сен-Мішель

Fontorse

Сен-Бартельмі

Проходи Blossac суд магістратів суду

Сен-Жермен-де-Конфолан

події

По п'ятницях в літній період

Фермери ринки

Музичний фестиваль

Місто Confolens

(Ville de Confolens)

  Confolens це місто з багатою історією. Його зберегти, його романські церкви, фахверкові будинки і багато особняки коштовності. На розі кожної вулиці, багата історія Confolens написано в камені. З 2008 року в співтоваристві муніципалітетів Confolentais має національну етикетку: мистецтва та історії. Ця мітка визнає багату спадщину Confolentais (архітектура, пейзаж, локальна пам'ять, сучасне мистецтво ...). Discovery екскурсії по місту Confolens і Confolentais регулярно проводяться в компанії гіда ліцензія Міністерства культури (за попереднім замовленням в офіс з туризму в Confolentais). Під час вашого візиту, буде потрібно час, щоб ходити по вулицях міста. Панелі, прикріплені до примітних будівель познайомить вас з архітектурою та історією Confolens. Екскурсія допоможе вам відкрити для себе чудеса місто в своєму власному темпі.

Confolens - GPS точка

(Confolens - Point GPS)

Греблі на Іссу

(Le barrage sur l'Issoire)

  Гребля є частиною реалізації мережі питного водопостачання населення. Дійсно, для того, щоб забезпечити жителів Confolentais, це було необхідно, щоб бути важливим резервом води. Іссуар виявився єдиним джерелом досить для досягнення цієї мети. Об'єднання води потім замовив будівництво греблі, яка була пересаджена на старе місце під назвою Charraux, зокрема на місці старого Бариш млин. Побудований між 1970 і 1971 роками, гребля привела кілька експропріацій, засипки лівий берег Іссу і будівництво заміни на шляху старої дорозі. висота 15 м і довжиною 67,5m, вона забезпечує питною водою 19 муніципалітетів в цьому секторі.

Готель Dassiers де Brosses

(L'hôtel Dassier des Brosses)

  Цей особняк був побудований близько 1775 помітним, Йоахим Dassiers де Brosses. Побудований між двором і садом відповідно до стандарту, будівля, однак, довелося пристосовуватися до існуючих будівель. Це регулювання призводить до асиметрії в передній і осьового зсуву між шлюзом та порталу. Продавець, як національного надбання під час революції, він знаходиться суд і суб-префектури. Штаб-квартира мерії з 1867 року, будівля було введено стандартам доступності в 2012 році Його сходи з кованими поручнями заліза, є пам'яткою архітектури.

Місце ратуші і залах

(La place de l'hôtel de ville et les halles)

  Раніше назва місця видобутку, квадрат меншого розміру, ніж сьогодні вітав ринок в залах. Вони були між фармації та парфумерії. Замість бере свою назву і свій нинішній вигляд в дев'ятнадцятому столітті. Це реконструкція заснована на будівництво нових залів, замінити безвісти зниклих старий 1830 Свідоцтво металу архітектури, ці натхненні Baltard зали були побудовані між 1892 і 1894 про плани архітектора Wiart. Це центральна площа знаходиться в центрі різних подій.

Санкт-Maxime церква

(L'église Saint Maxime)

  Санкт-Максим церква, згадується в десятому столітті була резиденцією монастиря пов'язане з абатстві Летерье. Лімузен портал стиль стара частина будівлі. Датується тринадцятого століття, вона складається з декількох Broken Bow роликів, що спираються на транці, прикрашений з гачками і підвалинах. Для ризниці починаючи з шістнадцятого століття винятком, церква була перебудована в п'ятнадцятому і особливо дев'ятнадцятого століття. Священик Blaudy керував роботою вежі, звід нефа і північну двері Повторне камені церкви Сен-Мішель, зруйновані в той час.

Особняк графів

(Le manoir des Comtes)

  Побудований між 1490 і 1520 роками, особняк складається з декількох будівель, розташованих вздовж вулиці ВС і Goire. Стратегічне розташування займає дозволяє йому контролювати міст Goire і вулиці дю Солей, середньовічний Grand'Rue. Помилково називають Садиба графів, насправді митарі проживання. Він відрізняється своїм великою кількістю кадрів, вирізаних у стилі ренесансу. Міські ворота, ворота Goire був примикає до квадратну вежу. Тепер втратив, вона може бути виявлена ​​сліди розриву видно на стіні.

Головна герцога Епернон

(La maison du duc d'Epernon)

  Це фахверкові будинку п'ятнадцятого століття, розташований в середньовічній головної артерії, є одним з найбільш символічних міста. Функція будівлі залишається загадкою, і кілька гіпотез: ІПН торгівля на дорожньої солі і т.д. будинок названий на честь місцевою легендою герцога Епернон. Він каже, що в 1619 році герцог б разом 300 панове, щоб підготувати втечу Марії Медичі, до в'язниці його сином короля Людовика XIII в замку Блуа. Розділеної на два в сімнадцятому столітті, то зараз вона відноситься в повному обсязі в муніципалітет.

Старий міст

(Le Pont Vieux)

  У середні століття, Старий Міст єдиний міст, щоб перетнути Відня. Це може датуватися з тринадцятого століття і замінює вбрід матеріалізується двері з такою ж назвою. Спочатку він був оснащений підйомним мостом і три укріплених веж: вежі Сен-Максим, вежа з моїх і Варфоломіївської свою чергу. Ці вежі, дуже пошкоджені, були знищені в 1777 році, щоб полегшити рух. До 1849 року, коли будівництво мосту, займався торговельними потоками. Сьогодні пішохід, Старий міст і три вежі зникли відсутні емблему міста.

Готель Dassiers Кисті - GPS точка

(L'hôtel Dassier des Brosses - Point GPS)

Місце мерії, в залах - GPS точка

(La Place de l'hôtel de ville et les halles - Point GPS)

Санкт-Maxime - точка GPS

(L'église Saint Maxime - Point GPS)

Особняк графів - GPS точка

(Le manoir des comtes - Point GPS)

Головна герцога Епернон - GPS точка

(La maison du duc d'Epernon - Point GPS)

Старий міст - GPS точка

(Le pont vieux - Point GPS)

Млин Goire

(Le moulin du Goire)

  Наявність млина уздовж Goire свідчить у вісімнадцятому столітті. Нинішня будівля датується своїй половині дев'ятнадцятого століття. Спочатку він був загар млин перетворюється на маслозаводу дев'ятнадцятого століття (ріпаку і горіхів). Побудований на недоступному Goire забезпечує харчування кермом, чавило зсередини. Млин не діяли до 1960-х років, коли він видобутої нафти в два рази в тиждень. Це тільки млин на території раніше тримати своє колесо, що робить його винятковим. Існує також типові матеріали Міллера.

Млин Goire - GPS точка

(La moulin du Goire - Point GPS)

Підземелля

(Le donjon)

  Тримати займає домінуюче становище на скелястому мисі, що відокремлює Відень Goire. Площа в плані, він був побудований в одинадцятому або дванадцятому столітті. Це символ влади неодноразово облягали графів березня, що Бозон III, який помер у його ніг 1091 в руїнах з п'ятнадцятого століття, однак, це зроблено протестантських військ в 1568 році міські ворота, в Сен-Мішель ворота, був поруч. Він був зруйнований в 1790 році, але досі кругла вежа побудована в будинку. Підземелля даний час зберігається на десять метрів.

Уорд

(La salle ou porte de ville)

  Побудований в тринадцятому столітті, Зал юстиції був в castrale вагітні або Castrum. Його дуже гладкий фасад відрізняється двома маленькими односпальними бухт на першому поверсі, які висвітлювали кімнату, присвячену Господу. Кімната на першому поверсі, актовий зал, зайняли судові функції. Загострений арки двері кріпиться до кімнаті. Це зазвичай називають місто воротами в той час як насправді двері підключенні CASTRUM в місто. Двері мають приголомшливе видовище, отвір вище переходу захищати вхід, кидаючи каміння на ворогів.

Підземелля - GPS точка

(Le donjon - Point GPS)

Зал або міські ворота - GPS точка

(La salle ou porte de ville - Point GPS)

Місце Fontorse

(La place de la Fontorse)

  Місце Fontorse або юшила фонтаном, названий на честь фонтану в центрі. Засвідчені з п'ятнадцятого століття, фонтан не отримує його нинішньому вигляді до дев'ятнадцятого століття. Завдяки своєму розташуванню на торговому шляху через місто, місце галасливий з часів середньовіччя. Особняки і древні готелі, що межують з площі відображають його значення в історії міста. Вона втрачає своє панування в дев'ятнадцятому столітті, після будівництва мосту і переміщення комерційних осі. В даний час вона має житловий функції.

Монастир кларисок

(Le couvent des Clarisses)

  Монастир кларисок, побудований в 1638 році, є другою монастир зведений Confolens. Сестри підтримки освіти дівчаток від 1658 до революції. У 1792 році муніципалітет передає в лікарню в будівлі. В кінці дев'ятнадцятого століття, завдяки спадщині Labajouderie сім'ї, лікарня розширилася, ремонт і назвав Labajouderie лікарня. Він рухався в новій будівлі біля санаторію попереднього ставка в квітні 2015 року багатство будівлі є його каплиця. Побудований навколо 1675, він має сімнадцятого століття, перерахованих Історичний пам'ятник.

Вулиця ANSAC дверей

(La rue des Portes d’Ansac)

  У середні століття цей пригород міста була приєднана до приходу ANSAC-сюр-Вьен, отже, посилання на ANSAC в його назві. Ця вулиця в основному складається з будинків шкіряників чи торговців і характеризується численними каркасних дерев'яних фасадів шістнадцятого та сімнадцятого століть. Живий в середні віки, вулиця ANSAC дверей, відомих як на вулиці ВС спад активності у зв'язку з будівництвом у Пон-Неф і модифікації доріг. Один з міських воріт Святого Варфоломія області було на перехресті Латинської шляху.

Place De La Fontorse - GPS точки

(La Place de La Fontorse - Point GPS)

Монастир кларисок - GPS точка

(Le couvent des Clarisses - Point GPS)

Вуличні ANSAC Двері - GPS-Пойнт

(La Rue des Portes d'Ansac - Point GPS)

Церква святого Варфоломія

(L’église Saint-Barthélemy)

  Побудований у дванадцятому столітті, церква резиденцією монастиря пов'язане з абатстві Летерье. Його відданість святого Варфоломія, покровителя кожум'яки, свідчить про важливість шкіряних заводів в тому ж районі. Неф і портал здається романи, бічні каплиці датуються ХV століття і вежа була піднята після 1630 з будівництвом мікрорайону стін після 1469, церква знаходиться за межами стін. До 1840 парафіяльне кладовище не розтягується на своєму подвір'ї. Площа з тих пір був перепрофільований і площа, названа на честь члена маки Фош.

Залізничний вокзал

(La gare)

  Відкритий в 1887 році, станція Confolens знаходиться на залізничному вузлі формується по лінії Roumazières- Le Vigeant і лінія, що з'єднує Маленькі Mairat Confolens в Ангулем по Шампань-Мутон. Станція побудована на стандартній формі, прийнятої на національному рівні: центральний орган до підлоги, два крила на першому поверсі і застосування не місцевих матеріалів, таких як шифер. Станція, кинутих у другій половині ХХ століття, в даний час використовується Асоціації Шарант лімузина залізниці для своїх операцій Vélorail і туристичний поїзд.

Церква святого Варфоломія - GPS точка

(L'église Saint Barthélémy - Point GPS)

Станція - GPS точка

(La gare - Point GPS)

На південь від префектури

(La sous-préfecture)

  При його створенні в 1800 році, на південь від префектури не має жодна будівля. Він розташований в свою чергу, на вулиці GIBOUIN Феофіл, священика з Санкт-Maxime районі, готель Dassiers Пензлі й місце Fontorse. Він не був до кінця 1840-х років, що відділ купує землю і почати будівництво спеціальної будівлі. На південь від префектури побудований на планах Поль Абаді батька в неокласичному стилі і відкритий в 1852 році з боку установки Санкт-Варфоломій дозволяє Vis-à-Vis перебалансування Санкт-Максим, історичному районі замість здійснення влади.

Новий міст

(Le Pont Neuf)

  Будівництво нового моста через Відня згадується вже як 1845 для поліпшення транспортного потоку і безпеку в місті. Ця інфраструктура була побудована між 1848 і 1849 як частина національних семінарів; вона доповнює аддони Blossac доріжки і вулиці по всій околиці Санкт-Maxime. Новий міст також називають Babaud Laribière міст, на честь свого спонсора, депутат і після префекта Шаранта. Його будівництво докорінно змінило транспортних потоків і сьогодні залишається лише двосторонній пункт пропуску з Відня.

Монастир Recollets

(Le couvent des Récollets)

  Побудований навколо 1616, конвент згадує це перший з трьох монастирів, які оголошують про контрреформацію (або католицьку Реконкісти) Confolens. Він знаходиться за межами стін Санкт-Максим районі на новому майданчику. Консули фінансувало будівництво, а також, що з каплиці в 1622 закритий для революції, monastory був перетворений на в'язницю для жінок в 1793 році, а потім середню школу і коледж з 1808 колишній монастир вітає асоціації сьогоднішній день офіси, такі як Фестиваль Confolens. Каплиця була перетворена в кіно в 1919 році.

Трибунал

(Le Tribunal)

  Перший проект сходить до суду, щоб 1865 Протягом цього періоду, передбачається перетворити в готелі Dassiers судових кисті, але він був придбаний містом штовхає відділ замовити нову будівлю. Суд знаходиться по дорозі з міста Лімож, він побудований на планах відомчої архітектора Dubacq і відкритий в 1868 році, як багато судів, він має неокласичний фасад з давніх посилання цього архітектурного стилю пов'язані з уявленнями про порядок і справедливості , Будівля була переведений із закриттям суду в 2010.

На південь від префектури - GPS точка

(La sous-préfecture - Point GPS)

Новий міст - GPS точка

(Le pont neuf - Point GPS)

У Recollets - GPS точка

(Le couvent des Récollets - Point GPS)

Суд - GPS точка

(Le tribunal - Point GPS)

Замок Сен-Жермен

(Le château de Saint-Germain)

  Замок розташований на скелястому відрогу в місці злиття Вьєн і Іссу. Найдавніші предмети датуються XII ст зі старою романської фортеці. Вона була частиною провінції Марке і служила форпостом видом Конфолан і Chabanais County. Воно було направлено на важливих сімей, таких як Rochechouart-Mortemart або Sennecterre. Замок, як ми його знаємо сьогодні дати від першій половині шістнадцятого століття, під керівництвом сім'ї Perusse де автомобілів. Замок зазнав нападу і був узятий військами протестантських в 1570. Коли продається як національне надбання в 1793 році, вона вже занедбані протягом декількох років. Антуан Сільвен Прево-Dumarais, власник домену Boisbuchet, купив замок на початку дев'ятнадцятого століття, перетворивши його в кам'яний кар'єр, який значно погіршує сайт. В ході дев'ятнадцятого століття, він стає власністю священиків Сен-Жермен і єпархіального Асоціації Шарант в 1937 р Він не був до 1970-х років і втручання друзів замку Сен-Жермен до руїн стабілізувалася , Асоціація щорічно організовує волонтерські проекти dévégétaliser на сайт і задні стіни якомога більше. Спільнота громад Confolentais стає власником замку в 1995 році і привів останні великі кампанії кристалізації руїни в період з 1998 по 1999 рік замок, з його головною будівлею і його чотирма вежами, утворюють чотирикутник в центрі якого знаходиться високий суд. Наземна встановлений з'єднує високий суд в обори. Він знаходиться в нижньому дворі, який є воротами в підвалах. Сайт зареєстрований в якості історичних пам'ятників з 1925 року.

замок Partoucie

(Le château de la Partoucie)

  Опорою Partoucie (також пишеться Pardoucie) був на лівому березі Вьєн. Вона вже існувала в п'ятнадцятому столітті і належав родині Perdoux. У той час замок був фортеця квадратної форми з кутовими вежами, оточений ровами і доступних по підйомному мосту. У 1615, феод повернувся до Jehan Pastoureau з Ріє. У вісімнадцятому столітті, новий власник Франсуа Лагранж поголені замок побудувати новий головний корпус. Цей купець Tanner Конфолан увійшов в дворянство, купивши короля раднику. У 1790 році прихід Négrat видаляється і місце, зване Partoucie є частиною муніципалітету Сен-Жермен-де-Confolens. У 1825 році, до цих пір розрізняють кадастровий дві кутові вежі на північ і ровом. Замок складається сьогодні з поточного будинки, стабільної і сарай. Середньовічна будівля, залишається тільки база північно-східній вежі і справжнього стародавнього рову з трьох сторін корпусу.

Церква Сен-Вінсент

(L'église Saint-Vincent)

  Згадується в 1185 році, церква Сент-Вінсент був частиною замку і був укладений в стінах. Це зазвичай розглядається як старої каплиці. Проте, недавнє дослідження, як правило, щоб спростувати цю ідею і замість того, щоб розглядати його як церква використовується як Господа і аристократичних сімей, які жили в безпосередній близькості від замку району. Вона стала б містом парафіяльна церква для всіх жителів села в першій половині шістнадцятого століття з будівництвом нового замка. Його грецький хрест план і його крайня простота з точки зору декору і прорізів роблять унікальну церкву Сент-Вінсент в Confolentais. Фрески, які були там є, на жаль, зникли. Дзвіниця, побудована на трансепта переправи, був зруйнований, а потім відновилися до рівня нижче початкового рівня. На перехресті, старий купол на підвісках був замінений на невідомій датою за дерев'яній рамі. Всередині можна побачити кілька чудових елементів: надгробок лицаря (реінвестування), прикрашеного короною Патті, списом і мечем; військовий меморіал зрозумів художника Жана Лімузен Teilliet. Церква має відмінності завжди маючи на кладовищі, прикріплену до трансепта і апсиди.

Міст через В'єнна

(Le pont sur la Vienne)

  Міст датується ХІІ століття. До його будівництва, перетин Відня був на брід, розташований на острові Сент-Мадлен. Він вимірює довжину близько 115 метрів і складається з дев'яти арок. Сьома арка (рахуючи від Сент-Радгонд), здається, більш пізні, так як побудований у вапняку в той час як інша частина моста зроблена з граніту. Вона може бути замінений розвідний міст. Можна також припустити, в силу свого стратегічного положення, міст був також обладнаний оборонними вежами, такими як Old Bridge Confolens. У всякому разі, він був міст плати за проїзд залежно від введення податків на комерційних перевезень. У 1882 році значна робота привела до вирівнювання відгалуженнями батареї, втрати даху над шпорами; вирівнювання підлоги і установка металеві перила. Залишається єдина точка перетину Вьєн Сен-Жермен.

ярмаркових

(Le champ de foire)

  У місті нарахували кілька виставкового комплексу на протязі своєї історії. Перший ярмаркові, для торгівлі худобою, був розташований недалеко від кар'єру у древніх воріт Marchedieu. Але ярмаркових занадто тісно протягом довгого часу. Муніципалітет вирішує придбати земельну ділянку у Відні краю, поточні виставкового комплексу 1 липня 1858 в цей день ярмарки Сен-Жермен були дуже популярні і приваблюють велику юрбу на 8 числа кожного місяця. Тому необхідно знайти більш підходящу ділянку для розміщення їх. В кінці кожного шоу, тварини були перевезені по залізниці від Confolens до Roumazières і на острові Журден через станцію Сен-Жермен-Lessac. Ярмарки скоротилося в 1930-х роках, що призвело до відчуження землі в 1935 році, в кінці кінців, перетворився в спальний район в 1974 р Зараз в центрі великих сільських свят, як свято 1-го травня.

стара ратуша

(L'ancienne mairie)

  Розташований місце Teilliet Жан, колишній ратуша займає будинок, який датується XVI століття. У 1825 році цей будинок належить доктору Пейрот, доктор Confolens. Муніципалітет купив його в 1862 році, щоб встановити там священика. Але священик відмовився врегулювати і муніципалітет в кінцевому рахунку, залишає його в школу дівчаток конгрегації "Сестер провидіння. Школа залишалася там до 1904. Після того, як школа була закрита, будинок не служить корпус приймача стовпа. Він був зайнятий місто з 1920 року з моменту утворення нового міста Confolens, незмінність делегованих ратуші був переміщений на посаду офісного будинку. На першому поверсі будинку тепер зайнятий магазином Творців. нагорі номера будуть використовуватися в якості конференції та виставкової площі.

Каплицях Сен-Жермен

(Les chapelles de Saint-Germain)

  У селі було кілька каплиць в історії. Святий Антоній каплиця займала висоту Bellevue; вона володіла кладовищі. Вона розглядається як перше місце поклоніння в селі. Каплиця і кладовище були використані для XVIIIIth століття, коли каплиця була зруйнована. Ще одна каплиця, каплиця Святої Анни, був поруч з мостом Іссу. Він міг би зустрічатися з п'ятнадцятого або шістнадцятого століття. Він продається як національне надбання в 1795 або 1796 році, і його стіни були використані в якості основи для будівництва будинку. до сих пір розрізняють по вулиці краю двері каплиці з вапняковими пірсів Прессак. Третя каплиця розташована на сільській вулиці старої каплиці. Жодне слово, це не відомого за його двері і два вікна покриті цегляної напівкруглими (ці отвори тепер стіною). Четверта каплиця, Нотр-Дам-де-ла-Pitié, цитується в тексті і розташований поблизу Іссу, але не встановлюється ніякої впевненості. І, нарешті, п'ята каплиця села знаходиться каплиця острова Сент-Мадлен.

старі школи

(Les anciennes écoles)

  Ці будівлі, які знаходяться на земельному реєстрі 1825 року було придбано муніципалітетом в 1883 році і істотно змінений, щоб встановити мера і школу. Ратуша була розташована в північній частині будівлі і школи в південній частині; зовнішні сходи служила демаркації між цими двома функціями. Школа складалася з однієї кімнати, житло для вчителя і додатки. У задній частині були два курси, критий двір і сад. Змішаний Спочатку школа була перетворена в школу для хлопчиків в 1912 році міська рада зі свого боку покинув Північне будівлю в 1920 році і переїхав у вихідне місце Жан Teilliet. Школа закрита в 1978 р З тих пір вона була перетворена в партії кімнату.

Гранітний кар'єр біля південного входу

(La carrière de granit à l'entrée sud)

  Гранітний кар'єр був розташований на південному в'їзді в село і почав експлуатуватися в 1920-х роках відомий граніт добували там сили і використовуваних для баласту і фундаментів. Кар'єра використовував велику робочу силу в 1970-х роках, але зіткнувся з двома проблемами: по-перше він був обмежений у своєму розширенні за рахунок його позиціонування, інші операції генерується незручності для жителів міста. У зв'язку з цим була залишена. Існує ще одна кар'єра в бізнесі: Négrat кар'єра на лівому березі Вьєн. Третя кар'єра присутній в північній частині села.

Roc Branlant

(Le Roc Branlant)

  Роккі Rock розташований уздовж Іссу, на протилежному березі греблі дороги. Камінь розташований в рослинності, що робить його важко побачити в весняно-літній період. Згідно з легендою, Roc Роккі рухається опівночі напередодні Різдва.

Lise Dellac

(Lise Dellac)

  П'ятниця, 7 Липень - Arènes Crevelier - 8:30 вечора - 1 євро Folk

чарівність

(Duende)

  П'ятниця 21 липня - Arènes Crevelier - 20h30 - 1 євро Латинська музика

Акан Хелен

(Akan Khelen)

  П'ятниця 28 липня - Arènes Crevelier - 20h30 - 1 євро Balkan кочовий музика

Ideo

(Ideo)

  П'ятниці, 4 серпня - Arènes Crevelier - 8:30 вечора - 1 євро Французьких поп, реггі, поп

Томас Sarrodie

(Thomas Sarrodie)

  П'ятниця, 11 серпня - Arènes Crevelier - 8:30 вечора - 1 євро Blues Rock

ринки виробників

(Marchés de producteurs)

  Магазини та місцева дегустація місцевих продуктів в доброзичливій атмосфері. Четверги шосте і 20 липня на площі Анрі Coursaget четвергів 3-го і 17-го серпня в Ліс Рочес Bleues

музичний фестиваль

(Fête de la musique)

  Середа 21 червня Ferme Saint-Michel і його околиці Програма 9.30 - 10h15; 10.30 - 11h15 Відкритої репетиція музичного майстерень IME де Педагоги з Confolens, які бажають їм можуть прийти і розділити музичний момент 2 вечора - 3 вечора Відкритої музичної сієсти. Негайна злітна, в трансатлантичному, в країни музичних мрії і музик у світі з гарантованим м'якою посадкою ... 15h - 16.30 Музичних анімації, майстерні творінь, відкритої для всіх, організованою командою анімації прийому дозвілля 17h Центр соціально-Culturel дю Confolentais - 18.30 Музичні анімації / Сліпий тест 18:30 - 19h Scène Ouverte 19h - 19h45 EDM з Мішель Мате і Пол Grollier (хроматичних і диатонических класів акордеона) 20h - 20h30 музиканти Ло Gerbo Baudo 20h30 - 9:15 вечора Сцена відкрита 9:30 PM - 11:00 вечора Лас Gabachas де ла Cumbia (Cie O Kazoo Пуатьє) - Cumbia, Латинської Америки закуски - закуски Святковість - Різноманітність - Кожен - Participative

Подія

Проблема перекладу?

Create issue

  Веб-додатки, розроблені www.delenateagency.com
  Комерційна служба
  e-OfficeNFC EIRL Франція
  jpverger@e-officenfc.com
  Тел: +33 6 86 89 70 77
  www.e-officenfc.com

  Delenate Agency не несет відповідальність за інформацію що міститься на сторінках eRESTAURANT NFC. За додатковою інформацією прохання звертатись до умов на нашому сайті www.e-restaurantnfc.com